Ali Munsterhjelm

(Suomi, 1873-1944)
Ali Munsterhjelm
(Suomi, 1873-1944)

ALI MUNSTERHJELM, öljy kankaalle, sign.

Lampi. 45 x 50 cm.

Tahroja. Krakeloitunut.

Vasarahinta
500
5 715
527
Lähtöhinta
700 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (8 tarjousta)
3. elo 2019 12:13
500 EUR
3. elo 2019 12:13
460 EUR
3. elo 2019 5:39
440 EUR
3. elo 2019 5:39
420 EUR
3. elo 2019 5:38
400 EUR
29. heinä 2019 23:05
250 EUR
29. heinä 2019 17:24
200 EUR
26. heinä 2019 22:21
150 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia