1407478

Thorsten Waenerberg

(Suomi, 1846-1917)
Thorsten Waenerberg, Iltapurjehdus.

Sign. 1870. Öljy kankaalle 44 x 72 cm.

Iänmukaista kulumaa. Paikoittaista krakelointia.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Ota yhteyttä
Alma Ahlroth
Helsinki
Alma Ahlroth
Avustava asiantuntija, taide
+358 (0)50 428 2146

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai – perjantai klo 9–13, 14–17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9–13

Asiakaspalvelu
Lähtöhinta
1 000 - 1 500 EUR