251
361346

Georg Fischhof

(Itävalta, 1859-1914)
Lähtöhinta
800 - 1 200 EUR
9 100 - 13 700 SEK
849 - 1 270 USD
Vasarahinta
700 EUR
Georg Fischhof
(Itävalta, 1859-1914)

KALASTAJIA.

Sign. J. Claiton. Öljy kankaalle 37x58 cm.

 Piilota
 Näytä lisää

Modern Art & Design 656

386. Märta Måås-Fjetterström, a runner, 'Blå heden', rölakan, ca 342 x 150 cm, signerad AB MMF.
Lähtöhinta
40 000 - 60 000 SEK
Tämänhetkinen tarjous:
- SEK