73
481231

Elin Danielson-Gambogi

(Suomi, 1861-1919)
Lähtöhinta
20 000 - 25 000 EUR
229 000 - 287 000 SEK
20 900 - 26 200 USD
Vasarahinta
17 000 EUR
Elin Danielson-Gambogi
(Suomi, 1861-1919)

MUSIIKKIHETKI.

Sign. 1893. Öljy kankaalle 48x39,5 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Joel Rinne, sittemmin perintönä nykyiselle omistajalle.