8
451185

Santeri Salokivi

(Suomi, 1886-1940)
Lähtöhinta
2 500 - 3 000 EUR
28 700 - 34 400 SEK
2 620 - 3 140 USD
Vasarahinta
3 100 EUR
Santeri Salokivi
(Suomi, 1886-1940)

KALASTUSMAJOJA.

Sign. -37. Öljy kankaalle 57x75,5 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Galerie Hörhammer.