James Rosenquist

(Yhdysvallat, 1933-2017)
James Rosenquist
(Yhdysvallat, 1933-2017)

JAMES ROSENQUIST, "TIME STREAM PRIX NOBEL".

Sign. -75. Litografia, H.C X/XXXIII, 74x55 cm.

Muut tiedot

Vasarahinta
640
7 046
681
Lähtöhinta
800 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (4 tarjousta)
18. huhti 2015 12:27
640 EUR
6. huhti 2015 18:35
550 EUR
3. huhti 2015 23:10
450 EUR
2. huhti 2015 10:11
400 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia
Kuvan käyttöoikeudet