Tom Wesselmann

(Yhdysvallat, Syntymävuosi 1931)
Tom Wesselmann

TOM WESSELMANN, "BIG BEDROOM BLONDE".

Sign. Väriserigrafia, PP 1/5, 92x111 cm.

Alkuperä - Provenienssi

The Barrington Gallery of London Ltd, New York.

Muut tiedot

Vasarahinta
5 800
66 004
6 157
Lähtöhinta
4 500 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (17 tarjousta)
8
21. huhti 2015 16:06
5 800 EUR
21. huhti 2015 16:06
5 600 EUR
8
21. huhti 2015 16:06
5 600 EUR
21. huhti 2015 16:04
5 400 EUR
21. huhti 2015 15:49
5 200 EUR
21. huhti 2015 15:48
5 000 EUR
21. huhti 2015 15:48
5 000 EUR
21. huhti 2015 15:44
4 400 EUR
21. huhti 2015 13:50
4 200 EUR
21. huhti 2015 13:50
4 000 EUR
21. huhti 2015 8:45
3 900 EUR
15. huhti 2015 8:33
3 800 EUR
15. huhti 2015 8:33
3 700 EUR
10. huhti 2015 10:11
3 600 EUR
3. huhti 2015 14:20
3 200 EUR
2. huhti 2015 11:45
3 000 EUR
2. huhti 2015 9:35
1 000 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia
Kuvan käyttöoikeudet