Oiva Toikka

(Suomi, 1931-2019)
Oiva Toikka
(Suomi, 1931-2019)

OIVA TOIKKA, KERAMIIKKARUUKKU. Sign. OT (Oiva Toikka), Arabia. 1950-tal.

Korkeus 14 cm.

Tavanomaista kulumaa.

Muut tiedot

Vasarahinta
605
6 915
637
Lähtöhinta
300 - 400 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (19 tarjousta)
9. marras 2016 14:43
605 EUR
9. marras 2016 14:43
585 EUR
9. marras 2016 14:43
545 EUR
9. marras 2016 14:43
525 EUR
9. marras 2016 14:42
475 EUR
9. marras 2016 14:42
455 EUR
9. marras 2016 14:42
405 EUR
9. marras 2016 14:42
385 EUR
9. marras 2016 14:39
305 EUR
9. marras 2016 14:39
285 EUR
9. marras 2016 14:38
245 EUR
9. marras 2016 14:38
225 EUR
8. marras 2016 13:14
195 EUR
8. marras 2016 13:14
185 EUR
1. marras 2016 11:42
183 EUR
1. marras 2016 11:41
173 EUR
1. marras 2016 11:41
170 EUR
30. loka 2016 11:49
160 EUR
29. loka 2016 12:14
150 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia
Kuvan käyttöoikeudet