Modern Masters Helsinki F191

413 Esinettä
ALVAR AALTO, PÖYTÄ.
ALVAR AALTO, PÖYTÄ.
Vasarahinta
7 803 EUR
Lähtöhinta
2 000 - 3 000 EUR
DAVID HOCKNEY, värilitografia, signeerattu ja päivätty -70.
Vasarahinta
10 801 EUR
Lähtöhinta
4 000 - 5 000 EUR
PAAVO TYNELL, kattovalaisin, Taito/ Idman, 1900-luvun puoliväli.
Vasarahinta
11 000 EUR
Lähtöhinta
6 500 - 7 000 EUR
PAAVO TYNELL, pöytävalaisin, malli 9228, Idman 1900-talets mitt.
Vasarahinta
12 500 EUR
Lähtöhinta
8 000 - 10 000 EUR
KAIN TAPPER, "LAPSUUDEN MUISTO".
Vasarahinta
14 200 EUR
Lähtöhinta
6 500 - 7 500 EUR
MICHAEL SCHILKIN, veistos, kivitavaraa, signeerattu M. Schilkin -45.
Vasarahinta
16 700 EUR
Lähtöhinta
7 000 - 9 000 EUR
ALVAR AALTO, NOJATUOLI, nro 41, "Paimio".
Vasarahinta
17 010 EUR
Lähtöhinta
3 000 - 4 000 EUR
NINA TERNO, 'RATSASTAJA'.
NINA TERNO, 'RATSASTAJA'.
Vasarahinta
17 410 EUR
Lähtöhinta
15 000 - 17 000 EUR
Vasarahinta
21 210 EUR
Lähtöhinta
3 000 - 4 000 EUR
REIDAR SÄRESTÖNIEMI, LAPIN SHAMAANIN NÄKY.
Vasarahinta
52 405 EUR
Lähtöhinta
40 000 - 42 000 EUR