Online-teemahuutokaupat
China for the West F780
Huutokauppa:
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
48
1109313

Kimmo Kaivanto

(Suomi, 1932-2012)
Lähtöhinta
13 000 - 15 000 EUR
134 000 - 155 000 SEK
14 900 - 17 200 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Kimmo Kaivanto
(Suomi, 1932-2012)

KIMMO KAIVANTO, "LUONNONPERSPEKTIIVIN SIVUKUVA"

Sign. 1972. Öljy kankaalle 80 x 99 cm.

Iänmukaista kulumaa. Krakeloitunut. Naarmuja.