Nikas Safronov

(Venäjän federaatio, Syntymävuosi 1956)
Nikas Safronov

NIKAS SAFRONOV, "KUKKIA KESÄVERANNALLA".

A tergo sign. 2009. Öljy kankaalle, kiinnitetty pahville 23.5x17 cm.

Iänmukaista kulumaa.

Alkuperä - Provenienssi

Saatu lahjana taiteilijalta, sittemmin perheessä.

Tarjottu
450
5 036
476
Lähtöhinta
2 000 - 3 000 EUR
Pohjahintaa ei ole saavutettu
Tehdyt tarjoukset (4 tarjousta)
8. joulu 2019 14:40
450 EUR
8. joulu 2019 10:09
400 EUR
7. joulu 2019 19:33
300 EUR
22. marras 2019 18:59
200 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia
Kuvan käyttöoikeudet