Magnus von Wright

(Suomi, 1805-1868)
Magnus von Wright
(Suomi, 1805-1868)

Magnus von Wright, Hedelmä-asetelma.

Sign. M.v.W. pinx 1840. Merkattu "Peint par Mme Vincent Grave par Lambert ainé". Öljy kankaalle 25x21,5 cm.

Iänmukaista kulumaa. Krakeloitunut.

Kirjallisuus

Aune Lindström, "Taiteilijaveljekset von Wright", Otava, Helsinki, 1932, nro 7.

Vasarahinta
5 408
61 273
5 642
Lähtöhinta
2 500 - 3 500 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (34 tarjousta)
27. marras 2022 17:09
5 408 EUR
27. marras 2022 17:09
5 208 EUR
27. marras 2022 17:09
5 200 EUR
27. marras 2022 17:07
5 000 EUR
8
27. marras 2022 17:07
4 906 EUR
27. marras 2022 17:07
4 706 EUR
8
27. marras 2022 17:07
4 506 EUR
27. marras 2022 17:06
4 306 EUR
27. marras 2022 17:04
4 106 EUR
10
27. marras 2022 17:04
4 001 EUR
10
27. marras 2022 17:04
3 650 EUR
8
27. marras 2022 17:04
3 550 EUR
10
27. marras 2022 17:03
3 205 EUR
9
27. marras 2022 17:02
3 105 EUR
8
27. marras 2022 17:02
3 100 EUR
8
27. marras 2022 17:02
3 005 EUR
27. marras 2022 17:02
2 905 EUR
8
27. marras 2022 17:01
2 800 EUR
9
27. marras 2022 17:01
2 700 EUR
8
27. marras 2022 17:01
2 600 EUR
9
27. marras 2022 17:01
2 500 EUR
8
27. marras 2022 17:01
2 400 EUR
9
27. marras 2022 17:01
2 300 EUR
8
27. marras 2022 16:44
2 200 EUR
27. marras 2022 15:08
2 100 EUR
26. marras 2022 18:42
2 000 EUR
26. marras 2022 14:15
1 900 EUR
26. marras 2022 9:11
1 700 EUR
24. marras 2022 19:45
1 650 EUR
19. marras 2022 7:13
1 600 EUR
16. marras 2022 20:36
1 500 EUR
16. marras 2022 19:56
1 150 EUR
16. marras 2022 16:51
1 100 EUR
16. marras 2022 14:17
1 000 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia
Ota yhteyttä
Johan Wulff
Helsinki
Johan Wulff
Johtava taideasiantuntija
+358 (0)50 410 1377

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai – perjantai klo 9–13

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9–13

Asiakaspalvelu