Färglitografi, signerat provtryck med dedikation och daterat 1982.
Ej examinerad ur ram.
Alkuperä - Provenienssi
Konstnär Karl Axel Pehrson.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui