glas och vit marmor, 1800-tal. Konande oktogonal i blått glas med gulmetallsmontering. Pip. På profilerad sockel av vit marmor. Höjd 10 cm.
Små skador.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui