förgyllt silver. Barockstil. Rund på runt profilerat fat. Raka genombrutna hänklar.Heltäckande gravyr med medaljongere med putto i relief. Urtag för sked. Fatets diam 21, equellen 14 cm.
Slitage.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui