425
89175

Alplandskap med figurer.

Lähtöhinta
5 000 - 7 000 SEK
439 - 615 EUR
466 - 653 USD
Vasarahinta
26 000 SEK
Alplandskap med figurer.

Signerad P. Huft och daterad 1860. Duk uppklistrad på pannå 122 x 177 cm.

Retuscher, smärre skador, krackelyrer, ytsmuts.