525
90977

Georg Emil Libert

(Tanska, 1820-1908)
Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
536 - 715 EUR
567 - 755 USD
Vasarahinta
10 500 SEK
Georg Emil Libert
(Tanska, 1820-1908)

Kustmotiv

Signerad G E Libert och daterad -55. Duk 27 x 24 cm.