553
121163

Jean Jacques Henner

(Ranska, 1829-1905)
Lähtöhinta
15 000 - 20 000 SEK
1 320 - 1 760 EUR
1 400 - 1 870 USD
Vasarahinta
11 000 SEK
Jean Jacques Henner
(Ranska, 1829-1905)

Porträtt av rödhårig kvinna

Signerad J J Henner. Duk 52 x 35 cm.

Duklagning, smärre färgbortfall, krackelyrer.