640
122423

STOLAR, sex stycken. George III.

Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
536 - 715 EUR
567 - 755 USD
Vasarahinta
6 000 SEK

Mahogny. Uppsvängd rygg med genombruten medaljong. Raka ben. Löst stoppad sits.

Lagningar, skador, kompletteringar.