Signerad Louis Sparre och daterad 1910. Duk 60 x 44 cm.
Alkuperä - Provenienssi
Proveniens: I gåva av konstnären till Einar Key. Därefter i arv.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui