Större scarf; siden. Märkt "HERMÈS - PARIS" samt med C. Ca 88 x 88 cm. Pocket scarf signerad "Maglione" Siden. Märkt "HERMÈS PARIS" samt med C. 42 x 42 cm. 2000-tal.
I originalkartong