Mapp innehållande 7 färgetsningar. Signerade P.G Thelander och numrerade 30/80. Utförd 1979. 89 x 69 cm.
Fuktfläckar.
Kirjallisuus
Haskel H.169-H.175.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui