77
132159

CHAMPAGNESTRUTAR,5 st, glas, 1800-tal.

Lähtöhinta
1 500 - 2 000 SEK
132 - 177 EUR
138 - 184 USD
Vasarahinta
2 200 SEK

Konande delvis fasetterade på rund fot. Höjd 18 cm.

Litet fotnagg.