Fanerad med björk. Beslag av förgylld mässing. Snidade bronserade tassfötter. Längd 247 cm.
Alkuperä - Provenienssi
Enligt uppgift Svindersvik.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui