A Swedish silver sugarbowl with cover, P.Åkerman, Stockholm 1784.
Rund slät på indragen fot. Pärlstavsdekor. Raka hänklar. Toppigt lock med krönande kotteknopp. H 20.
Repor. Slitage.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui