Vintage & Jewellery, Stockholm S198

Muutokset

NroEsineMuutokset
30PENDANT, brilliant cut diamond, app. 1.20 cts.App. 1.20 cts.
190RING, cushion cut diamond, ca 0.85 cts.Cushion cut.
417A silk scarf "Aux champs" by Hermès.Withdrawn
472A 2000s orange/brown hat by Hermès.Obetydligt slitage.
582A monogram canvas handbag by Louis Vuitton, "Deauville", 1990's.Korrekt modell är Trouville, lillasyster till Beauville

Lisätyt kohteet

NroEsine
710AAFTONKAPPA, Budapest/Wien tidigt 1900-tal.

Pois vedetyt kohteet

Nro
31
89
96
102
138
145
149
150
151
152
153
180
233
234
250
273
307
363
573
574
585
600
671
708
713
719

Kohteet, joita koskee vientikielto

Vientikiellon piiriin kuuluvia kohteita ei ole.

Kohteet, joihin liittyy tuontiarvonlisävero

Kohteita, joihin liittyy tuontiarvonlisävero, ei ole.