VÄSKA / WEEKENDBAG, "Keepall 55", Louis Vuitton.
Brunt epiläder med ljusa stickningar och guldfärgade metalldetaljer. Kortsida med fack. Nametag och hänglås. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France". Ca 57 x 27 x 30 cm.
Bruksslitage. Fläckar. Repor. Veck.