VÄSKA / WEEKENDBAG, "Keepall 50 Bandoulière ", Louis Vuitton.
Monogram canvas med detaljer i ljust läder och guldfärgad metall. Invändigt brun canvas. Märkt "LOUIS VUITTON made in France" samt med numrering. Ca 52 x 23 x 27 cm.
Bruksslitage. Ställvis torkat läder (sprickor). Enstaka repor och fläckar.