STAR WARS, Rancor monster i kartong, Return of the Jedi, Kenner 1983.

Rancor monster figure i Return of the Jedi kartong. Oöppnad men tejpen har släppt. Kartongens höjd 29 cm.

Kartongen med vågiga sidor. Ställvis slitage och mindre pappersskador.

Lähtöhinta
2 000 SEK