STAR WARS och SPACE 1999, 3 stycken actionfigurer, Denys Fisher samt Mattel, 1970-tal.

12" Stormtrooper i brittisk Denys Fisher originalkartong. Komplett med vapen. Höjd 30 cm. Doctor Russell samt Commander Koenig från Space: 1999 Moon Base Alpha i oöppnade originalförpackningar, Mattel. Höjd 21 cm(31 cm inklusive förpackning).

Stormtrooper gulnad, färgslitage samt lösa armar. Kartongen med pappersskador, revor och veck. Månbas Alpha figurerna med veck, revor och något gulnade plastbubblor.

Lähtöhinta
2 000 SEK