STAR WARS, Death Star space station playset i kartong, Kenner, 1978.

Death Star space station i Star Wars kartong med medföljande Dianoga monster. Bruksanvisning medföljer. Höjd ca 55 cm.

Smärre slitage. Kartongen delvis gulnad och med fläckar. Slitage, smärre skador och nötmärken. Torkad skumgummi. Bägge ändar på kartongen saknar tejp och är öppen.

Lähtöhinta
3 000 SEK