2 stycken månbilar 6823, 2 stycken figur-set 6701 samt seismologisk undersökningsbil 6844. Samtliga i oöppnade originalförpackningar med "Innehåller smådelar. Rekommenderas ej till barn under 3 år" etikett samt några med svenska prislappar. Höjd 7-8 cm.
Smärre tryckskador. Vissa med pappersskador och spår efter prislapp. Smärre slitage.