HE-MAN, 12 stycken actionfigurer i förpackning, Mattel, 1988.

12 stycken actionfigurer från He-Man: The new adventures. Bland annat He-Man, Skeletor, Tatarus, Kalamarr med flera. Samtliga med svenska prislappar. Höjd 28 cm.

Veck, slitage och skador. Flertal kort böjda.

Lähtöhinta
3 000 SEK