SMURFAR, 53 stycken, Bully och Schleich, 1980-tal.

Bland annat cykelsmurfen, fäktsmurfen, bowlingsmurfen, sångsmurfen, vandrarsmurfen, kanotsmurfen med flera. Ett svamphus medföljer. Höjd 12 cm.

Slitage och färgskav. Flertal smurfar saknar tillbehör. Smärre skador.

Lähtöhinta
1 500 SEK