Chanel, brosch, 2012.
3m 9s
Chanel, brosch, 2012.
430 EUR
Utropspris
400 EUR
Vägglampetter, ett par, 1900-tal.
7m 9s
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Serveringsvagn, 1900-talets mitt.
9m 9s
220 EUR
Utropspris
250 EUR
Arvid Källström, Stående modell.
11m 9s
640 EUR
Utropspris
600 EUR
Ali Munsterhjelm, Hamnvy.
13m 9s
Ali Munsterhjelm, Hamnvy.
180 EUR
Utropspris
600 EUR