428 föremål
Skåp, Småland, daterat 1826.
15 tim 20m
Skåp, Småland, daterat 1826.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, sengustaviansk stil, omkring år 1900.
15 tim 27m
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fällbord, omkring år 1800.
15 tim 36m
Fällbord, omkring år 1800.
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, nyrenässans, sent 1800-tal.
15 tim 53m
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Alvar Aalto, barnstol, modell 103, 1930-tal.
16 tim 29m
13 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Spegel, Glasmäster, Markaryd, 1960-tal.
17 tim 28m
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1900-talets andra hälft.
18 tim 16m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sminkbord, Tingströms, 1950-tal.
18 tim 28m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hallmöbel, Art Deco, 1920-/30-tal.
19 tim 24m
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, modell 80, Glasmäster, 1900-talets mitt.
19 tim 28m
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skulptur, snidad trähäst.
19 tim 56m
Skulptur, snidad trähäst.
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bäddsoffa, Ikea 1980-tal.
20 tim 12m
Bäddsoffa, Ikea 1980-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar 4 st 1900-talets första hälft.
20 tim 14m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord ett par 1900-talets andra hälft.
20 tim 32m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar 2+2 st Thonet 1900-talets första hälft.
20 tim 42m
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel 1900-talets första hälft.
20 tim 44m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord, 1800-talets senare hälft.
21 tim 8m
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Spegel 1900-tal.
21 tim 46m
Spegel 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
GamFratesi, stolar, 4 st, "Beetle", Gubi.
21 tim 50m
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sängbord ett par 1900-talets första hälft.
22 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå 1930/40-tal.
22 tim 8m
Byrå 1930/40-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer ett par 1900-talets första hälft.
22 tim 14m
4 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sidobord 1900-talets första hälft.
22 tim 16m
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp 1900-talets andra hälft.
22 tim 18m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
22 tim 22m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtölj 1900-talets andra hälft.
22 tim 34m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tamburmajor 1900-talets första hälft.
22 tim 38m
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
22 tim 40m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord 1900-talets första hälft.
22 tim 42m
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Sverige, 1900-talets andra hälft.
1d 14 tim
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, allmoge, 1800-talets första hälft.
1d 14 tim
1 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skiva, kalksten, sent 1700-tal, Gustaviansk.
1d 14 tim
1 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Slagbord, omkring år 1800.
1d 14 tim
Slagbord, omkring år 1800.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Trädgårdssoffa, 2000-tal.
1d 16 tim
Trädgårdssoffa, 2000-tal.
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
1d 16 tim
Byrå, 1800-tal.
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
1d 16 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spelbord, 1800-tal.
1d 16 tim
Spelbord, 1800-tal.
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1940-tal.
1d 17 tim
Soffbord, 1940-tal.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1800-tal.
1d 17 tim
Bord, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord, ett par, Sverige, 1950/60-tal.
1d 17 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK