102 föremål
Kubbstol, 1900-talets första hälft.
20 tim 38m
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
21 tim 58m
6 000 SEK
Utropspris
22 000 SEK
Fåtölj 1940/50-tal.
1d 21 tim
Fåtölj 1940/50-tal.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
2d 17 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, empire, 1800-tales första hälft.
2d 20 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ruth & Joanna Design, fåtölj, "Cleo".
2d 20 tim
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1940-tal.
2d 20 tim
6 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, Nirvan Richter, Norrgavel.
2d 20 tim
5 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, 1900-talets andra hälft.
2d 22 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer, ett par, 1960/70-tal.
3d 18 tim
550 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fladdermusfåtölj OX Danmark 2000-tal.
3d 18 tim
2 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtölj, 1950-tal.
3d 21 tim
Fåtölj, 1950-tal.
420 EUR
Utropspris
800 EUR
Fåtöljer ett par 1900-talets första hälft.
3d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
3d 22 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kubbstol, 1945.
4d 17 tim
Kubbstol, 1945.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Soffa 1900-talets första hälft.
4d 18 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
4d 23 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
5d 23 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj 1900-talets andra hälft.
5d 23 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK