112 föremål
Eero Saarinen, bord, "Tulip", Knoll International.
2 tim 17m
26 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Bord, möjligen Danmark, 1910/20-tal.
3 tim 45m
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sidobord 1900-talets första hälft.
4 tim 19m
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, ett par, gustaviansk stil, 1800-tal.
5 tim 17m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, sent 1800-tal.
1d 2 tim
Matbord, sent 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Svante Skogh, matbord "Vindö" sent 1900-tal.
1d 4 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skrivbord, rokokostil, tidigt 1900-tal.
1d 6 tim
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Sideboard, England, sent 1800-tal.
1d 8 tim
3 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Blombord med spaljé, 1900-talets mitt.
1d 8 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord 1900-talets första hälft.
1d 8 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fällbord, omkring år 1800.
2d 1 tim
Fällbord, omkring år 1800.
650 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sminkbord, Tingströms, 1950-tal.
2d 4 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord, 1800-talets senare hälft.
2d 7 tim
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Sängbord ett par 1900-talets första hälft.
2d 8 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
2d 8 tim
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
2d 8 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
2d 9 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, allmoge, 1800-talets första hälft.
3d
1 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spelbord, 1800-tal.
3d 3 tim
Spelbord, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1940-tal.
3d 3 tim
Soffbord, 1940-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1800-tal.
3d 3 tim
Bord, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord, ett par, Sverige, 1950/60-tal.
3d 4 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1950-tal.
3d 4 tim
Soffbord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1930-tal.
3d 5 tim
Soffbord, 1930-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, tidigt 1900-tal.
3d 6 tim
Bänk, tidigt 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn 1900-talets andra hälft.
3d 8 tim
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
4d 8 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, omkring år 1900.
4d 8 tim
Matbord, omkring år 1900.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffbord, modell "Rialto", Fiam, Italien.
6d 2 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK