68 föremål
Taklampa, 1940-50-tal.
18 tim 42m
Taklampa, 1940-50-tal.
30 EUR
Utropspris
600 EUR
Helena Tynell, taklampa, 1960-tal.
1d 14 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa 1900-talets andra hälft.
1d 17 tim
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1960-tal.
1d 18 tim
Taklampa, 1960-tal.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Taklampa / Takplafond, 1900-tal.
1d 19 tim
175 EUR
Utropspris
250 EUR
Carl Fagerlund, taklampa, Orrefors/ÖIA.
2d 11 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampor, ett par, 1900-talets slut.
2d 15 tim
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Swedish Modern, 1940-tal.
2d 15 tim
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1920/30-tal.
2d 16 tim
Taklampa, 1920/30-tal.
350 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, "Swedish Modern, 1940-tal.
2d 16 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Taklampa, Swedish modern, 1940-50-tal.
5d 17 tim
100 EUR
Utropspris
500 EUR
Taklampa, 1930740-tal.
6d 12 tim
Taklampa, 1930740-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa 1940-tal.
6d 13 tim
Taklampa 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa 1900-talets mitt.
6d 14 tim
Taklampa 1900-talets mitt.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklykta, 1900-tal.
6d 19 tim
Taklykta, 1900-tal.
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK