27 föremål
Bordslampa, AB Stilarmatur, Tranås, 1970-tal.
18 tim 43m
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa, CG Hallberg, 1920/30-tal.
2d 10 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbordslampa 1900-talets första hälft.
3d 19 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa 1940-tal.
4d 15 tim
Bordslampa 1940-tal.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, 1900-talets första hälft.
5d 17 tim
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK