Möbler

452 föremål
Alvar Aalto, barnstol, modell 103, 1930-tal.
20m 7s
13 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Speglar, ett par, Italien, 1900-talets andra hälft.
1 tim 17m
1 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Glasmäster, Markaryd, 1960-tal.
1 tim 19m
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1900-talets andra hälft.
2 tim 7m
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Glas & Trä, Hovmantorp, 1960-tal.
2 tim 9m
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sminkbord, Tingströms, 1950-tal.
2 tim 19m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hallmöbel, Funkis, 1930-tal.
3 tim 15m
Hallmöbel, Funkis, 1930-tal.
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, modell 80, Glasmäster, 1900-talets mitt.
3 tim 19m
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skrivbord, sent 1800-tal.
3 tim 21m
Skrivbord, sent 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skulptur, snidad trähäst.
3 tim 47m
Skulptur, snidad trähäst.
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bäddsoffa, Ikea 1980-tal.
4 tim 3m
Bäddsoffa, Ikea 1980-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar 4 st 1900-talets första hälft.
4 tim 5m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord ett par 1900-talets andra hälft.
4 tim 23m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar 2+2 st Thonet 1900-talets första hälft.
4 tim 33m
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel 1900-talets första hälft.
4 tim 35m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord, 1800-talets senare hälft.
4 tim 59m
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Spegel 1900-tal.
5 tim 37m
Spegel 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
GamFratesi, stolar, 4 st, "Beetle", Gubi.
5 tim 41m
2 300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sängbord ett par 1900-talets första hälft.
5 tim 51m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå 1930/40-tal.
5 tim 59m
Byrå 1930/40-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer ett par 1900-talets första hälft.
6 tim 5m
5 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sidobord 1900-talets första hälft.
6 tim 7m
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp 1900-talets andra hälft.
6 tim 9m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
6 tim 13m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtölj 1900-talets andra hälft.
6 tim 25m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tamburmajor 1900-talets första hälft.
6 tim 29m
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
6 tim 31m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord 1900-talets första hälft.
6 tim 33m
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Sverige, 1900-talets andra hälft.
21 tim 56m
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, allmoge, 1800-talets första hälft.
22 tim 27m
2 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skiva, kalksten, sent 1700-tal, Gustaviansk.
22 tim 32m
1 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Slagbord, omkring år 1800.
22 tim 49m
Slagbord, omkring år 1800.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hans-Agne Jakobsson, spegel, Åhus, 1900-talets mitt.
1d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Salongsbord, rokokostil, omkring 1900-talets mitt.
1d
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Trädgårdssoffa, 2000-tal.
1d
Trädgårdssoffa, 2000-tal.
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
1d
Byrå, 1800-tal.
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Johannes Andersen, soffbord, Danmark, 1960-tal.
1d
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
1d
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spelbord, 1800-tal.
1d
Spelbord, 1800-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar, 8 st snarlika, Frankrike, 1900-tal.
1d
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1940-tal.
1d 1 tim
Soffbord, 1940-tal.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1800-tal.
1d 1 tim
Bord, 1800-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord, ett par, Sverige, 1950/60-tal.
1d 1 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hans Olsen soffa, Danmark, 1960-talet.
1d 2 tim
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1950-tal.
1d 2 tim
Soffbord, 1950-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1930-tal.
1d 2 tim
Soffbord, 1930-tal.
4 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

243. Peter Frie, Utan titel.
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
Budhistorik
56 000

ditt bud
Aktuellt bud:
56 000 SEK