38 föremål
Strykjärn, mässing, 1800-tal.
1 tim 27m
Strykjärn, mässing, 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Champagnekylare, St James.
5 tim 45m
Champagnekylare, St James.
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Skulptur sent 1800-tal brons.
1d 6 tim
Skulptur sent 1800-tal brons.
2 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jan Ostwald, skål monogramsignerad.
3d 5 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ljuslykta, 1900-talets mitt.
3d 21 tim
Ljuslykta, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Paraplyställ, 1900-talets första hälft.
3d 21 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kniv, "Peer Gynt", David Andersen, Norge.
3d 22 tim
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kanonrör, 1900-tal.
4d 3 tim
Kanonrör, 1900-tal.
1 250 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kandelabrar ett par Skultuna omkring 1900.
5d 5 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hänge, Frimurarkula, C.G. Hallberg Stockholm.
5d 7 tim
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Eric Pettersson Kreitz fat tenn Stockholm 1791.
5d 7 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK