30 föremål
Skulptur sent 1800-tal brons.
22 tim 37m
Skulptur sent 1800-tal brons.
2 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljuslykta, 1900-talets mitt.
3d 13 tim
Ljuslykta, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Kniv, "Peer Gynt", David Andersen, Norge.
3d 13 tim
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kanonrör, 1900-tal.
3d 19 tim
Kanonrör, 1900-tal.
1 250 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hänge, Frimurarkula, C.G. Hallberg Stockholm.
4d 23 tim
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Jordglob 1900-talets andra hälft.
6d 20 tim
444 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Teleskop med stativ, 1900-tal.
7d 20 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Okänd konstnär, Hästhuvud.
8d 22 tim
Okänd konstnär, Hästhuvud.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK