190
137329

Peder Mork Mönsted

(Danmark, 1859-1941)
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
7 030 - 8 790 EUR
7 460 - 9 330 USD
Klubbat pris

Peder Mork Mönsted
(Danmark, 1859-1941)

Kustlandskap, Bornholm

Signerad P Mönsted och daterad Bornholm 1917. Uppfodrad duk 64,5 x 47,5 cm.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

170. Josef Frank, byrå, "Flora", Firma Svenskt Tenn, ca 1940.
Utropspris
750 000 - 900 000 SEK
Budhistorik
880 000

ditt bud
860 000

ditt bud
840 000

ditt bud
820 000

ditt bud
800 000

ditt bud
780 000

ditt bud
760 000

ditt bud
740 000

ditt bud
720 000

ditt bud
700 000

ditt bud
Aktuellt bud:
880 000 SEK