890
105867

SKÅP. 1800-talets mitt.

Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 320 - 1 760 EUR
1 400 - 1 870 USD
Klubbat pris
36 000 SEK
SKÅP. 1800-talets mitt.

Fanerat med jakaranda samt bronserade partier med bladdekor. Skåpdörr med målade blommor. Marmorerad stenskiva. Längd 80, bredd 42,5, höjd 98,5 cm. Nyckel medföljer.

Troligen skåpunderdel, senare skiva.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

917. Sandro Chia, "Flowers Fight".
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK