L'Orage à Ostende
Signerad Bazaine och daterad -48, även a tergo. Duk 100 x 65 cm.
Kunstnernes Hus, Oslo, 1963, kat nr 34.
Kunsthalle, Bern, "Jean Bazaine", 18 oktober - 26 november 1958, kat nr 1.
Kestner-Gesellschaft, Hannover, 1962, kat nr 34.
Dienst Voor Schone Kunsten, S-Gravenhage, "Tijdgenoten uit Parijs", juni 1953, kat nr 7.