"Album 21" (Poème de Carlos Franqui)
Portfölj med 21 färglitografier, samtliga signerade med blyerts 7/75, textsidor, justification du tirage exemplaire 7, tryckta hos Mourlot, Paris, utgiven av Maeht, Paris 1978. Bladstorlek 50 x 65 cm. Förvarade lösa i tygklädd portfölj.
Fåtal med små veck på bladens kanter, några blad gulnade,
Cramer 241. Mourlot 1126-1146.