Etsning, 1959, signerad med blyerts 125/150, tryckt av Atelier Lacourière et Frélaut, Paris, utgiven av Galerie David et Garnier. 55,7 x 27 cm, bladstorlek 75,8 x 43,7 cm (BFK Rives).
Rheims 15
×
Logga in
Kunde inte logga in