"La mélodie acide"
Mapp med 14 färglitografier, 1980, samtliga med tryckt signatur och numrerade med blyerts 821/1500, Justification du tirage suit No 821, tryckt och utgiven av La Polígrafa, Barcelona. Förvarade lösa i skyddsportfölj av papp. 33 x 25 cm.
Cramer 248. Mourlot 1212-1225.