301
232510

BO NOTINI, ljusstakar ett par, Firma Svenskt Tenn 1932.

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
264 - 351 EUR
280 - 373 USD
Klubbat pris
8 500 SEK
Malou Haglund
Malou Haglund
Värderingsman
+46 (0)727 33 27 20

Tenn och mässing. Stämplade med änglamärket SVENSKT TENN STOCKHOLM F8. Höjd 6,2 cm.

Bucklor.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

208. Sidney Gibson, taburetter, ett par, Swedish Grace, Sparreholms Snickerifabrik 1920-tal.
Utropspris
75 000 - 100 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK